View Single Post
Staro 07.05.2019., 10:48   #5341
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Ima li nekih većih caka u ovom Optiminom "Bez ugovorne obveze" ?
Konkurentni operateri su me počeli bombardirati sa kojekakvim "pogodnostima" i da sad ne mijenjam operatera nazovem ja H1 SZK na sto me teta operaterka prespoji na Optimu; jer kao Optima je kupila H1 pa nove pogodnosti mogu dobiti jedino preko Optime

Na H1 sam bio 5 i vise godina i nikad nikakvih problema. Zadnjih par godina bez ugovora,
a kako je Optima kupila H1 izgleda da je automatizmom sve bilo preneseno kod njih.

Kod H1 sam imao vdsl2 sa 50mbit DL/17mbita UL, flat net, flat prema fix, flat prema mob i to sam plačao 178kn bez ugovorne obveze.

I tako dogovorim ja kod Oprime zadrzavanje svoje trenutne brzine, tarife i opreme za 142kn, solidnih 36kn jeftinije
Stize paket sa ruterom i papirologijom. Odmah mi smrdi na probleme jer obećanog mi je zadržavanje postojeće opreme. Otvaram pismo, čitam i ne vjerujem. S veseljem me obavještavaju kako sa 02.05. prelazim kod njih na "obični" adsl s nekim mizernim brzinama.

Zovem SZK Optime, čekam satima, pizdim, ludim, dođem nekako na red, prave se ludi po običaju, nemaju pojma o ničemu. Zovem H1 franšizu, javljaju se odmah, teta kaže da u sustavu vidi da je dogovoreno zadržavanje postojeće usluge, i da vidi da su me prebacili na obični adsl

Zovem Optimu, opet cekam satima, ludim, pizdim, dođem nekako na red ... svađam se i otkazujem prelazak unutar 14 dana.

Zovu oni mene sutradan i nude prelazak uz zadržavanje postojeće H1 tarife za 120kn
Šaljem ih u 3pm i poklapam slušalicu ...

@goranbm
Ako zeliš sacuvati zivce bjezi od Optime
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 07.05.2019. u 10:54.
Ziiky je offline   Reply With Quote