View Single Post
Staro 05.11.2007., 20:20   #562
Adisabeba
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 166
Citiraj:
Autor mitzek Pregled postova
Pušća,iza Zaprešića,27 km od Zrinjevca(centra,ne),h***em ti ja i sreću i sve...,fakat nemrem shvatit da sve kaj nije Centar Metropole,nemre na sunce da se postaviš na jednu trepavicu lijevog oka,ahem, a čul sam i da Stari Centar baš ne blista...

btw,jel ima to veze kaj sam Freelancer????(bez ugovora,ne)

a brzina je pucala,ja sam ih pikal da mi to srede, i eto........,mogu se h***t....ahh i to nemrem,još par dana.......
znaći,od ovog povećanja sam straaaašnooo profitiral,sa kojna na magare.....,pljuvvvv....hraćććć,,sam da mi za cca 15 godina dojde WIMAX I NA KOJNU SAM...
Nema veze sto nisi pod ugovorom jer jos uvijek koristis njihovu uslugu i placas im racun a to im je najbitnije. Ok znaci imao is 3mbit ali ti je veza pucala ako sam dobro shvatio? Ako je tako onda nek te stave na 2(sadasnjih 1) pa vidi dali ce biti bolje. Ako nece onda se prebaci nazad na 8(sadasnjih 3) i zivi s pucanjem veze. Drugog izbora nemas kolko vidim. Jedino vidi dali ti je koji drugi operater dostupan.

Sto se tice snizavanja cijene adsl-a. Sad nisu u stanju ponuditi ono sto reklamiraju ( problemi s vecim brzinama) a sto ce tek biti kad si pola i vise, korisnika poveca brzinu? Kolko ja vidim tu firmu vodi hrpa nesposobnih ljudi i nije ni cudo sto u zapadom svijetu posluju s gubitkom i gube milijune korisnika. Pa nisu svi ljudi idioti.
Adisabeba je offline