View Single Post
Staro 24.07.2019., 15:50   #845
Boobo-oobo
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Igrišće
Postovi: 166
Saga se nastavlja.

Dosla je dostava za danas u moju postu, al bez drugog paketa opet. Drugi paket (12kg) je u sortirnici u Zagrebu, al privatne osobe ne mogu doc tam i preuzet paket. I nemoguce je dobiti podrsku HPa na telefon, "svi agenti su zauzeti" vec pol sata.

Uspijem dobit nekoga na telefon:
Danas opet nist. Lik na telefonu veli da je paket u sortirnom centru (ne smije mi rec u kojem). Tam se ne moze pokupiti osobno paket ni nist, kolko god sam navaljival. Oni ga moraju poslat na dostavu i dosel bude ili u postu ili do mene direkt doma. Rok za to je danas do 20h. Moja posta radi do 14:30 tak da tam nebu ziher doslo, a ak i dojde do mene 2. paket do 20h, tak i tak nemam ovaj prvi koji je u posti jer mi ga teta "neda" bez ovog drugog. Mindfuck totalni.

HP je totalno u K****, sele sortirni centar iz Zgba u Veliku Goricu i sad tu nastaju problemi (tak mi je rekla zenska u posti). Isto tak zenska u posti bi mi dala ovaj prvi paket, ali u slucaju da su recimo oni zagubili ovaj drugi (sto je rekla da je isto moguce) ili da je neki problem jos, ja se nebum mogel zaliti jer sam kao preuzel to. Tak da radije nisam uzimal ovaj prvi paket, jer mi tak i tak nist ne znaci bez ovog drugog.

Sanse da dode ovaj drugi do mene doma su slim to none, i to se nebu dogodilo danas. Danas u 20h istjece taj HPov rok za dostavu i nekon toga se mogu zaliti na dostavu i mozda dobiti neki refund. Sutra odma idem pisati zalbu i otvarati slucaj. Danas na zalost nemrem nist vise.

Ja se ispricavam svima, ja sam zajebo kaj nisam mozda dal adresu dostave u Zagreb DHLu, jer DHL ne vozi njihovom sluzbom direkt do mene, moja opcina ne ulazi u krug dostave. Zato su proslijedili paket HPu (to nisam znal). Tu se moglo sve to izbjec. Al nisam razmisljal u tom trenutku da bu mogel ovakav problem nastati.

Ne znam kaj da vise velim . . .
__________________
flickr
Boobo-oobo je offline   Reply With Quote