View Single Post
Staro 04.02.2019., 14:37   #2991
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor freddie Pregled postova
Imam lavljoglavog kunića,curu. Ona ima svoj wc u koji ide i onda svaki put kad obavi svoje dobije brusnicu.Zna se popisati tu i tamo u stanu ali to samo kad pozivcani iz nekog razloga. Šteta kaj neznam sliku staviti,predivno malo stvorenje.Ima 7 godina.
A gledaj, sve ovisi o zecu valjda.
Meni je ovo druga ženka.

Prva se u životu nije pokakala niti popišala vani, nikada. Ali je jela sve moguće kable koje je vidla, to su bile barikade po cijelom stanu.
Voljela je biti u društvu samo kada je bila raspoložena, a kada nije, zavukla se pod krevet ili u neki kut i leži.

Ova sada, nikada ništa nije ugrizla ali sere po stanu, koji puta mislim da me zajebava namjerno s tim sranjem. Ali ne može biti sama ni sekunde, mora si leći kraj mene, mora mi biti pod nogama kada hodam po stanu, ako jedem za stolom, mora mi biti pod nogama itd.

Kompletno različite životinje ponašanjem, obje kunići, obje ženke, jedna ovnolika, druga lavoglavlja.

Bio i kod veterinara nedugo da vidimo oko sterilizacije (mislili smo da je muško), kaže lik da kod ženke je jako rizično, da je operacija 100% uspješna, ali da se ženke od prilike u 50% slučajeva ne probude od anestezije.
Reko, jebeš to, ništa s toga, neka piša
Mommistake je offline   Reply With Quote