View Single Post
Staro 30.07.2013., 19:51   #5956
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
I nerazumijem gore u onoj raspravi pola stvari oko kojih se kaci, kao prvo gasenje aplikacija tipa latitude i ostalih, tko ih je uopce koristio, trositi vrijeme i novac svojih programera da odrzavaju mrtvoga konja u utrci, nema smisla...
I mozda je tesko vjerovat ali vecina ljudi koje znam, debela vecina koji koriste android mobitel niti neznaju sto koriste, a od tih ajmo reci 10 ljudi 6-7 ih nikad nije skinulo NITI JEDNU JEDINU aplikaciju
Bas me zanima koliki je UKUPNI postotak ljudi koji nikad nisu skinuli niti jednu aplikaciju na sa google marketa ako neukljucimo i kinu u taj zbir naravno
Stoga imaju pravo sto gase, to sto se njih javilo i potpisalo peticiju neznam 40 000 koga briga, evo zadnja brojka android aktivacija 16.04.2013 je 1.5 milijuna na dan ))
Postala je to prevelika masinerija....


Kao drugo google se fino rasirio gore nego aids (u dobrom smislu ) i sto ako polako postaje poput ios-a?
Rasirili su se maksimalno i napravili od kompanija poput samsunga, htc-a, sony-a a i vecinu manjih proizvodaca OVISNIKE jerbo da se dogodi scenarij da odjednom zlocudni google zatvori svoj ekosistem vjerujem da bi i vecina proizvodaca krenula za njima, neovisno koliko rigorozne poteze povukli jer previse opcija niti nema nego pocet od nule razvijat svoj OS i stat na trziste sa IOS-om i Androidom, to je ravno propasti, trenutacno barem...

Ovako dobiju sve na gotovo, placaju neku malu lovicu za pristup google storeu zaljepe svoj koji walpaperic, malo drugacije ikonice, milijardu beskorisniskih widgeta i gotovo, netrebaju razvijati i ulupavat ogromnu lovu u neki svoj OS....

Svi sretni, zadovoljni i kupaju se u lovici a mi se tu zivciramo

Mene vise zivcira sto su napravili od obicnoga gtalka, hangouts ) sva sreca pa imamo izbor u vise oblika
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12


Zadnje izmijenjeno od: Gjurovski. 30.07.2013. u 19:58.
Gjurovski je offline