View Single Post
Staro 25.03.2023., 13:32   #9612
simmeone_1
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 40
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
update BIOS-a, bubnut r5 5600 i minimalno rx6600 i dobar si.
RAM ti radi na 2666MHz, nebi bilo loše nabaviti 3200+ MHz ali to ti nije baš prvi prioritet.
CPU i GPU prioritet, ove gore sam preporučio kao neki minimum, o budžetu (koji nisi naveo) ovisi dali možeš uzeti nešto bolje od toga a i pitanje je koje točno simulacije igraš.
Hvala na brzom i konkretnom odgovoru. Od simulacija zanima me Microsoft flight simulator 2020 i znam da je on zahtjevan općenito govoreći. Ne tražim da se vrti na 150 fps-a. Sad sam u fazi ispitivanja, šta bi mi bilo bolje, šta bi trebao zamijeniti pa zato nisam napisao budžet. Ako bi se odlučio za novu grafičku i procesor, mislim da bi to napravio u etapama.

Znam da nova grafička uz postojeći procesor nema smisla. Prvo bih išao na novi procesor uz postojeću grafičku. Kad se skupi novac, ubacio bi novu grafičku. Update BIOS-a je potreban jer postojeći možda ne podržava nove procesore, zar ne? Jeli bolje BIOS updateati preko USB-a ili iz samog BIOS-a?

Ako zbog nekog razloga update ne prođe pretpostavljam da bi rješenje bilo da imam na drugom USB-u trenutnu verziju i jednostavno je vratim na isti način kako bi napravio i update? Može li se desiti da update na veću verziju krene toliko loše da se BIOS ne može spustiti na nižu? Pitam za najgori slučaj
Kao i inače, hvala na savjetima.
simmeone_1 je offline   Reply With Quote