View Single Post
Staro 26.02.2009., 08:03   #18
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,336
Citiraj:
Autor velorien Pregled postova
Windowsi su ti dovoljni i kao neobičnom korisniku. Inače, ako već autor teme mora preći na Linux preporučio bih OpenSUSE s KDEom, nekako najmanje boli ta tranzicija.
Ja nebi jer zadnji izašao (ujedno prvi za normalnu upotrebu a ne samo da developeri prčkaju po tome,4.2) još uvijek nema ni pola "laganini control panel" kao što je ili Gnome imaju. Što to znači? CLI. Loše? Za mene-ne...za tebe - vjerojatno.

Citiraj:
Autor boris87 Pregled postova
Ja sam bio lud za tim linuxom (ubuntu)..kupio novu wifi zbog njega..pola godine sam učio da skontam promenit mac adresu,uštimat drivere za grafu,pppoe konekcije i ostala čuda muda,zezo se s kodecima za filmove!Upogonio compiz..divio se onoj kocki hvalio se prijateljima u selu.Nakon pola godine..sjedim za kompom i razmisljam koji će meni k..ovaj ubuntu...i ove sve điđe miđe..kad ja znam samo surfat..upalit msn..gledat filmove ko i svaki prosjecan korisnik.Koji to sve može na windowsu + se ne zeza sa driverima i sve je dječija igra oko instalacije...tako da sam sad na visti i naučio sam lekciju..sad mi više winsi ne idu na "jetru" jer znam da mi kao običnom korisniku netreba ništa više...
Jedino iz znatiželje probam svaki novi live ubuntu čisto da vidim šta se dešava novo..tako da ako stvarno nemaš neku potrebu ići na linux...nemoj bezze gubit vrijeme..stavi sebi windows 7 beta za promjenu i uživaj ako nevalja vrati vistu..kad dosadi onda xp itd..
Hm...e vidiš-za ovakve je tutuntu i napravljen > bazni poslovi na računalu bez glavobolje.
tomek@vz je offline   Reply With Quote