View Single Post
Staro 25.05.2022., 11:15   #13263
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,562
mislio sve savršeno i počeo hvaliti i puče veza na 15 minuta opet i greške opet prešle milione:



Citiraj:
Autor Integrity Pregled postova
Mene su danas zvali iz A1 da mi nude internet preko bnet infrastrukture koju imam u zgradi (koaksijalni kabl nešto nešto). Trenutno sam na T-Com optici (200/100) i sve više manje radi uredno, inicijalno je PS5 imao problema sa WiFi ekstenderom ali sada radi super nakon PS5 updatea.

Prethodni stanari su imali Bnet bivši pa A1, ne sjećam se zašto sam prešao na T-Com Za Bnet čak u polici ima fino provučeno sve za router, žena bi bila zadovoljna naspram trenutnog setupa.

S obzirom da nude 6 mjeseci za 1kn i kasnije dosta povoljnije nego što sada plaćam T-Com u dilemi sam da li da pređem. Inicijalno su nudili TP Link ekstender koji sam rekao da ne želim te nakon razgovora sa "nadređenima" nude Nokia Beacon 3.

Bilo kakav savjet je dobrodošao
oko naknade tcomu za izlazak tu su pošteni na a1 je jeftinije i sve stoji administativno ,samo biće da neke linije su nepopravljive ili bar tako djeluju ,ako se odlučiš i imaš ispade odmah u početku ,t-com do naplate izlaznine hoče povući raskid ugovora i poništava izlazninu
i ni u kojem slučaju ne nasjedaj na priće da će sve dovest u red ,možda i hoče ali tu nije riječ o danima ,tjednima vjerojatno čak i mjesecima.

-Nokia Beacon 3 je prvo nepraktičan, kako nije avm uređaj trebaš imat 2 uređaja jedan kraj routera drugi tamo gdje ti treba,znaći fritz nemože biti s njim u mash-u
-drugo naplačuju ga gotovo isto koliko košta i sličan mash sistem u dučanu .
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 25.05.2022. u 11:35.
skalar je offline   Reply With Quote