View Single Post
Staro 19.01.2019., 22:04   #23258
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Stanky069 Pregled postova
Pogledao novog Predatora,koje smeće od filma...

I zadnje sve koji pogledaju taj film i kažu "pa nije loš"...

Ajd novi si tu pa da ne ispadne da sada vršim teror, ali čisto da ti napomenem, bez obzira o kome/čemu se radi, nemamo problema sa time da netko za film kaže da je odron, glup, smeće, kretenizam, debilizam ili kaj ja znam kaj... ali kad se krene u stilu "samo idiotima može biti dobar" ili ovo što si ti napisao da treba streljati sve kojima je dobar, može ti se lako dogoditi da i ti odeš "na streljanu". Pa eto, ubuduće pripazi malo na takve izjave. Neki su nas napustili zbog takvih izjava. Ne pretim, savjetujem

Što se samog filma Predator 2018 tiče, meni samo nije jasno tko taj film može ozbiljno shvatiti. To niti je remake, niti je trebao biti remake. Orginalni Predator je sprdačina od filma, dobar vic gdje se ekipa zejebava. Ovo je u biti isti film, samo prilagođen današnjem usranom vremenu pa je film zato usran, totalno stereotipan (klinac slabić, a IT genij, tata marinac, brak u qrcu...). Ako film ne shvatiš ozbiljno, čak mu se možeš i nasmijati ima puno paralela sa 1987 filmom, pa mi nije jasno kako je 1987 remekdjelo, a ovaj totalni odron Shane Black je man in charge. Tko je Shane Black... pa faking Hawkins iz 1987 Predatora

Odron je onaj Predators 2010 i oba AvP filma. To je nešto jako jako čudno
Brko je offline   Reply With Quote