View Single Post
Staro 19.11.2019., 18:44   #58
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor warlock25 Pregled postova
Evo moja preporuka za AIO koji sam danas montirao u komp.To mi je ujedno i prvo vodeno hladenje od kad imam kompove.

Arctic accelero liquid freezer II 280
Link
Ryzen 3600 na 4050ghz na 1.27v drzi na 65c u aida stress testu a ja ga ne cujem.Niti pumpu niti ventove.Profil je na silent u biosu i uopce neznam na kolko se vrti pumpa i ventovi na radijatoru jer hwinfo ocitava samo neke 2800+ rpmove sto je vjerojatno pumpa a mozda i onaj mini vent 40mm koji sluzi za hladenje vrmova.Da to je jedini aio koji ima dodatni vent za hladenje vrmova montiran iznad pumpe.

Setup je sljedeci:
Naprijed 2*140mm GP14 ventovi od Fractala,gore radijator sa arcticovim 2*1400mm ventova za ispuh i iza 1*1400mm vent za ispuh GP14.

Imao Dark rock 4 dosad ali ovo je preporod sto se tice tisine i hladenja.Frend ima neki corsair AIO i to se pumpa dere da je uzas a ni ventovi nisu nesto tisi bas.

Arctic je napravio odlican posao i sto se tice kablovinja tak da je potrebno samo spojit jedan 4pinski konektor na cpu_fan na ploci.Svo drugo kablovinje je skriveno u buzirima,Ventove je moguce zamijeniti i okrenuti kak oces.

Ako netko trazi odlican AIO i stane mu ovaj u case moja preporuka.

Cijena je 711kn u linksu i tu konkurencije nema.

Nije jedini s malim ventom na pumpi za vrm, Cryorig A40/A80 ima to
nick praskaton je offline   Reply With Quote