View Single Post
Staro 22.03.2024., 09:05   #1287
andy91
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 49
Citiraj:
Autor DariX Pregled postova
Pozdrav,



gledam uzeti robotski usisavac za novi stan, pod je u potpunosti vinil (nema nista tepiha).

Radi se o 80tak kvadrata stana, imam 2 psa (jedan dugodlaki, drugi yorki; ne pusta dlaku). Gledao sam uloziti oko 400€ za robota da vidim na sta to lici i jel ista pomaze. Svidaju mi se ove opcije sa brisanjem poda (mopanje).



Citao sam malo forum ovdje, gledao kojekakve recenzije po youtubeu i naletio sad na Roborock Q7 Max za 340€ i Dreame D10S PRO za 300€.

Jesu to okej cijene? (po nabava.net izgleda da su okej)

Jel ima šta osjetno bolje do 400€ ili je sve tu negdje?



Spasite me ovih 50 tabova kojih imam otvorenih i dajte please neki svoj strucni input
Ja imam Roborock Q7 Max + (ima stanicu za pražnjenje) i od mopa ne očekuj previše jer je to baš full osnovni model - ne pritišče krpu, nema rotacije, nema tank za pražnjenje i pranje/sušenje. Meni se pokazao tak tak, stavim ga ako se sjetim da osvježi pod i pokupi prašinu, ali mrlje ti ne bude riješio.

Kad hoćeš samo usisavanje, moraš ga skinuti. Treba ga prati ručno i paziti na vodu u tanku jer nema nikakvu obavijest ako je nema. Možda će tebi biti ok, ali meni je previše i prečesto manualnih akcija oko mop opcije.

Što se usisavanja tiče, super je i nikakvih problema.

Planiram ga prodati i uzeti model koji ima više automatiziran dio oko mopanja.
andy91 je offline   Reply With Quote