View Single Post
Staro 12.03.2020., 00:33   #566
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
O prčim ti melo, al se postovi štancaju.
Izgleda da one urbane legende tipa "fat pc guy on other side of cable" ipak nisu samo legende ��

Ljudi nema tu nauke, stvorite kalorijski deficit i rokaj. Trči, bicikliraj i da vidis kako se salo topi.
Ako si se vec toliko ukrmacio da nemos trcati od težine... Hodaj za pocetak ili vozi bajk. Bajk je mama , svatko ga ima, bajk je knee friendly, a od necega moras krenuti. Zajasi ga i majzlaj ... visoka kadenci i peglaj. Svaki dan sat vremena možeš odvojiti za sebe i svoje zdravlje. Laze svatko ako kaze da ne može. Sluske u usi, mozak na pasu i uzivaj. U 11 navecer ako nikakko prije. Ja godisnje radim 13000km i ne mogu zamisliti dan da ne vozim bajk. Pa makat i po mrklom mraku odem sat vremena odvrtiti. Kad idem na terene u druge drzave, cesto vucem bajk sa sobom, na terenima kod nas cesto odem bajkom. Zena roka triatlone. Djeca MORAJU odraditi svoje treniringe po afinitetima. Treninzi, aktivnost, kretanje ... Nema labavo.
Nije mi baš jasno ... Aj, dobijes kilu, 2, 3 ... Pa i 5. Mogu shvatiti, omakne se, al svjestan si pa reagiras. Al natuc 10, 20, 30, 50? Ne reagirati ....
Jednostavno ne shvaćam? Kako? Zasto?

Nema vajde sjedit kod kuce i brojat kalorije i svaki zalogaj, a srcani ko u kornjace. Tijelo je zatrovano, zile zapusene, a pluca se kupaju u katranu (ako jos i pusis nedaj Boze). Tako neš skinut kile da imas 3 zivota, a ne jedan.
Cast iznimkama, al zato i jesu iznimke.

Jucer recimo; rajd sa ekipom mi je pojeo 2500cal + bazalni od 2200cal + after burn efekat koji pojede jos sigurno 200-300cal. Pa se ti misli.

Ono sto vas ubija, nama je gorivo ��

Ekipa za pocetak samo aerobno i rokaj ...
auuu stari, sad si zabio zadnji čavao u ljes teme
  Reply With Quote