View Single Post
Staro 15.10.2015., 00:33   #48
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa kompletan NetBurst je fail, ali to je povijest. Sadašnjost je da je Buldozer/Vishera fail. To je aktualni problem.
pa i nije.. bar ne vishera .. evo sad sam na haswellu i maltene ista stvar.. bar ne u ovom cjenovnom rangu (p4 i rambus su kostali ohoho ne pitaj) za mainstream ..tesko normalan korisnik moze osjetiti neke realne razloge ili naci neko usko grlo tim platformama..

evo kad smo vec na toj temi, ljudi su me pitali, i sad nakon par dana definitivno mogu potvrditi da je i5 za jednu mrvicu brzi bio od mog blago podesenog FXa u smislu da brze digne firefox, ali kad mu dam vise tabova brze je to nekako mozda hendlao FX.. i5 kao da je odazivniji prema mom njezno podesenom FXu, ali isto tako nikad mi se nije desilo na FXu da zatilta komp na nekoliko trenutaka kad ga "zaklikam" dok se na I5ici desilo par puta..

moja ocjena je da su isti gnjurac , i isto takomoja ocjena je da je stock cooler za i5 malo preglasan, ali to ni ne cudi kad ga jedva ima jer je haswell stvarno hladan i s ovim smjesnim stock coolerom kojeg se ne sjecam da je intel radio ovako jadnog i stvar opet drzi vodu
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 15.10.2015. u 00:39.
Eladio je offline   Reply With Quote