View Single Post
Staro 10.08.2018., 13:26   #5876
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ovo za free info naprosto nije točno. Nema sve free. Ni na kojem financijskom tržištu, pa tako ni u kriptu. Jedno su nagađanja šta će biti sutra, a drugo je znati što će se odigrati. Oni koji imaju info ili određena znanja zarađuju na onima koji nemaju.

Druga je stvar, s kojom se slažem, što se u tim grupama često trguje poluinformacijama ili navlači ljude. Ima dobrih info, ali treba filtrirati. Za sve koji nisu vješti u čitanju grafova (i sebe tu brojim, tek sam početnik na tom polju), po tim grupama se često da naći dobrih savjeta što kada kupiti za kratkoročno trejd.

Recimo crypto coach kojeg sam gore naveo je imao odlične callove za ETC, XLM zadnjih dana na kojima sam dobro zaradio, i VET koji se nije odigrao prema željenom scenarijau (za sad). Al recimo, ono što treba paziti je da te ne navuče na druge stvari. On u svojoj grupi povremeno radi pumpove nekih shitcoina na binance, i tu šiša ovce. Najavi neki pump, ekipa koja ga prati se polakomi radi drugih dobrih callova koje ima, a ne shvaćaju igru. On i njegovi kupuju polako taj coin danima prije i on lagano raste. Kad najavi i krene pump, cijena naglo skoči, ekipa kupuje a on im prodaje i zaradi na njima

Najlakša je stvar napumpati neki shitcoin s malim volumenom, to se možemo i mi ovdje dogovoriti, nas dvadesetak. No, kome ćemo prodati taj shitcoin kad ga napumpamo, ako nemamo ovaca za šišanje?
Zato kažem, treba filtrirati i razmišljati, sve uzeti sa zrnom soli.



Jedno zanimljivo razmišljanje u ovim bearish vremenima:
https://www.tradingview.com/chart/BT...yptoManiac101/
nije tocno? ma daj ne budi naivan kao francuska sobarica, uz 200 kripto frikova na twiteru i 50 telgram grupa nema sanse da ti promakne neka relavantna informacija, naravno besplatna Oni koji imaju ozbiljniji info ionako ga nemaju potrebe dilati masi klinaca za 30$

tipa dojava za ETC daj nemoj j i vrabci na grani su znali sto ce biti bez placene dojave
Brut je offline   Reply With Quote