View Single Post
Staro 31.01.2011., 11:49   #1
Radikal
Zlotvor
Moj komp
 
Radikal's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 160
Lightbulb Kvalitetan mis za mogucnost povremenog gaminga

Postovani, molim pomoc pri odabiru novog misa.
Najvise bi se koristio za poneki fps povremeno. Ali htio bi da potraje i da je kvalitetan.
Do sada sam koristio dosta miseva dok zadnjih nekoliko godina razer copperhead i bio sam jako zadovoljan. Copperhead ide u nasljedstvo.
Sad, gledao sam novije miseve i nisam bas imao priliku isprobavat jer sam zadnjih 5 godina bio sretan s copperheadom. Pasao mi je simetrican oblik.
Naviknut sam i na ergonomske miseve jer sam koristio prije i mx518.

Ne zanima me mis zato sto svijetli ili na njemu pise gaming.
Zanima me kvalitetan mis koji moze sluziti za gaming.
Gledao sam malo ponudu i favoriti su mi bili

G700 - svida mi se sto moze i zicno i bezicno raditi iako mi se ne svida sto sam primjetio da mu je zica prilicno debela i kruta - ne pucam na bezicni mis ali svidjelo mi se sto moze i jedno i drugo, dosta gumbica sa strane je takoder plus
G9x - Sad, jednostavno mi izgleda robusno i cvrsto a i moze se grip promijeniti a posto mi se dosta ruke znoje s vremenom izlizem dosta grip pa mi se ucinilo ok
Razer Imperator - jednostavno mi se ucinio ok a i do sad sam koristio copperhead i samo pozitivna iskustva plus oni gumbici sa strane su mi uvijek nekako cudno namjesteni pa opcija koju ima da ih mozes pomaknuti super dode
Saitek rat 7 - a sto reci, nije da volim transformerse ali opak je i svida mi se sto se moze apsolutno sve podesiti po volji i po zelji. Iako vidio dosta videa gdje pokazuju kako se dosta klackaju na podlozi (dok se neki sarafi odvrcu ne nalijezu na podlogu dobro) no cini mi se da je sve to malo preuvelicano ali kakve sam srece naletit cu na takav primjerak.

Da ispada da su svi za gaming... sto cu, ucinili su mi se suvislim trajnim proizvodima od kojih svaki ima poneki plus koji mi se svidio.

Ne zelim stediti na novcima posto kupujem mis za sljedecih x godina i ne mjenjam ih cesto.

Molim sve preporuke, dojmove, dopune (mozda sam previdio koji model).

Svi mi leze dobro u ruci iako mi je g9x malo cudan ali ok lezi, malo navikavanja mi nije strana stvar, nisam izbirljiv.

Eto pomagajte
__________________
¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq

Zadnje izmijenjeno od: Radikal. 31.01.2011. u 14:00.
Radikal je offline   Reply With Quote