View Single Post
Staro 04.09.2012., 21:58   #89
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Pa da otvorimo pandorinu kutiju :
  • Ne ruši se dva puta dnevno
  • Točno, za razliku od iP SII se nikad ne ruši.

    Citiraj:
    Autor doublev Pregled postova
  • Ne zastajkuje prilikom rada for no apparent reason na istom ili slabijem hardveru
  • Ako na nekom malom LG-u pokreneš sve Angry Birdse uspori, na SII ipak ne.

    Citiraj:
    Autor doublev Pregled postova
  • Ne počne odjednom također for no apparent reason trošiti bateriju i da još pri tom ne znaš što uzrokuje potrošnju
  • Ti to o iP ili Androidu?

    Citiraj:
    Autor doublev Pregled postova
  • Nakon što počne nekontrolirano trošiti bateriju problem ne riješavaš paljenjem GPS-a (true story, no bullshit )
  • E to još nisam vidio ili čuo.

    Citiraj:
    Autor doublev Pregled postova
  • Na jednakom ili slabijem hardveru radi bolje i fluidnije
Kako da ti kažem...
Kad imaš "closed" okolinu, naravno da si optimalniji. No to je problem takve okoline - nemaš širinu izbora.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ma naravno da nije u redu kad kradu ali Samsung je stvarno pretjerao.
???

A da se javi IBM i kaže "gle, ipak je to naš Simon"? Ili Xerox i "vratite nam naše ikone"?

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Krasno. Ali prilikom dizajna svojih flagship smartphonea malo su posudili dizajn od direktnog konkurenta. Omaklo im se valjda? Otišli su predaleko. Sad nek plate.
"Posudili" si dizajn kao i oni. I svi ostali.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Recimo, meni je interesatno što im je trebao više nego duplo jači hardver da pometu pod s tim jadnim ajfonom. Bravo! A great success!
To i je ideja IT-a, remember?

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Google je to sve zakuho
Pusti Google, ipak tu još ima puno drugih detalja.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Probaj ženi i kćerki dati ajfon pa pa se javi za mjesec dana s rezultatima.
Tu već govorimo o blizu godinu dana.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Posebno im pokušaj natrag uvaljat Android
Ooooovaj... Jesu.
Mala me jedino pili da hoće neku igricu koja je samo na iOSu.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ozbiljno, jesi probao ajfon na duže od 5 minuta? Recimo na mjesec dana? Barem mu dao šansu?
Gle ovako - u firmu ih je u jednom danu došlo 260, ako se ne varam.
Nakon prvih tjedan dana sam bio lud. Sr**** ko blata. Na osobnom (ljudi ne rade, uređaji ne rade, problemi s AD-om (j***** replikacija) i slično.

Da li sam imao svoj, nisam, da li sam radio na nešto desetina, jesam. Uređaj kao i svaki drugi s jako puno mušica.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ja recimo posjedujem i Android i iOS uređaje. U životu sam svakodnevno bio u doticaju sa svim uređajima koje sam spominjao u raspravi (Symbian, Windows Mobile, Blackberry pa čak i WP7 kojeg još nisam spominjao a mogao bi ) a neke od njih i posjedovao. Nisam your typical Apple fanboy. Imam isti device već skoro dvije godine što je rekord a i ne planiram ga uskoro mijenjati osim ako mi netko ne pokloni afon 5
Ja ih i mijenjam jedino kad dođe neki free.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
No nebitno, trebamo stati jer će ovo prerasti u rad između iOS-a i Androida i onda tu više argumenti ne igraju već isključivo ludilo
Ovdje se radi o tome da li je Samsung zaslužio to što je dobio. Moje mišljenje je da su pretjerali u kopiranju dizajna i to namjerno upravo da bi bili što sličniji s tim neinventivnim ajfonom kako bi pokupili dio hipea koji ga okružuje. I sad ih je tu ujelo za guzicu. Tough luck!
Problem je u tome što to mene u konačnici košta. I to krađom prvenstveno od strane Applea. A mene isključivo zanima price / performance omjer s lakoćom korištenja.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ako misliš da se Iggy i ja ne volimo ili da je ovo svađa, varaš se
Očito je da nam je obojici užasno dosadno i da nemamo pametnijeg posla od prepisivanja tko ima većeg u utorak navečer Ja krivim RTL i sve te silne reprize. Ne znam što je njegovo opravdanje
Imaš pravo, ja učim za ispit.

Ali ne da mi se baš ovako uredno, svima, u detalje.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline