View Single Post
Staro 04.09.2012., 21:03   #86
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
ako koriste android onda mogu koristiti i ios iskreno ios je jos jednostavniji za koristenje
Ne shvaćaš - što je kod iPhonea jednostavno? Skidanje aplikacija? Rad? Upgrade?

Kod obje platforme to je spušteno na najjednostavniji mogući nivo. Da ne govorim koliko je uopće problem inicijalno upogoniti iPhone.

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
mozes li pojasniti ovo ? connectivity, aplikacije, performanse taj me dio zanima
Što točno? Radi brzo, skinem što želim odakle želim, WLAN/BT/3G radi savršeno, do sada još nijednom nisam rekao "*************** te telefon".

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
rekao bi prije da je problem sa samsungom osim sto su najveci i dio di su najveci dio preuzeli bas od iosa
U tom grmu i leži zec.

A posebno boli ono što Apple inicijalno i targetira - ovisnost iliti Apple Store.

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
imho postoje kradje i kradje da su i jedni i drugi krali to stoji
Nema "krađe i krađe". Ne možeš tužakati okolo jer si ukrao nešto i onda druge tužiš za isto.

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
s2 je jako dobar telefon al da je pomeo pod sa iphoneom je jaaaako daleko od cinjenica.
evo ja nisam zaljubljenik u nista i trenutacno imam xperiu U i iphone4, i iphone jednostavnije i bolje radi od androida to je cinjenica a ne lupetanje bezveze dapace napraviti cu opsezan test oba uredjaja sidebyside (xperia je hardverski nesto jaca od iphone4)
Daj molim te jednu usporedbu gdje je iPhone 4 bolji od SII (a da nije na Apple siteu).
Price / performance faktor mu je u odnosu na iPhone n puta bolji.

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
imho s3 je los telefon jer to nije telefon to je polu tablet kao i htc one x razmisljao sam i o jednom i o drugom i jednostavno ekran veci od 4.3" na mobitelu je previse (meni)
Zato ga i nisam uzeo (iako mi je free, kao i SII / iP4). Jedino nisam kao mnogi kolege uzeo iPhone, mijenjao za SII ili HTC i uzeo razliku para, nije mi se dalo.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline