Tema: Automobili
View Single Post
Staro 15.09.2023., 12:43   #69222
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 560
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
DA možda nije žajomije https://preporucamo.com/xiaomi-ove-g...11/2023/09/13/

Ako će im automobili raditi kao mobiteli..pomoz bog svima

Ne mogu ti opisati koliko me nervira kad ljudi imaju predrasude, bez da su isprobali, barem takav dojam dobijam da pričaš jer si "čuo od nekog tko je čuo".
Što bi po tome bio dobar mobitel, samsung?

Usporedbe radi, imao sam do prije 3mj xiaomi poco f3, sad imam službeni s22 ultra.

Poco nije top notch xiaomijevih mobitela, ali mi je bio neusporedivo bolji od najboljeg (prošlogodišnjeg, godinu dana novijeg) samsungovog telefona. Od baterije, brzine, pouzdanosti (povezivanje s raznim uređajima) do crashanja svako toliko.


Ako kupiš redmi 9c za 100e i čudiš se kak ne radi naspram mobitela od 1000e, onda neš ne valja sa shvaćanjem realnosti.

A da se držim topica, makar zbog ovog odgađam ručak:

Vozim hyundai otkad imam vozačku i vozim genesisa i grandeura, prije toga sonatu, sve jeftini hyundai-i koji nude više opreme od renomiranih brandova, manje se kvare i jeftinije je održavanje.
Usporedbe radi s VW polom kojeg je cura imala, em se više kvario (isto godište ko moj grandeur), em je trošio ko grandeur od 240 konja, em je počeo dimit nakon 150tkm, dok grandeur sa 463tkm trenutno ide ko i prije 3 godine, a o opremi da ne pričam.

Nevjerojatno mi je koliko ljudi seru po nečem samo zato jer nije mainstream. Pa da ne valjaju xiaomiji, ne bi xiaomi bio treći najveći proizvođač mobitela u svijetu, a relativno su nov proizvođač.

Ako si imao nekog xiaomija i nisi bio zadovoljan, možda si samo naletio na tvornički loš slučaj, dešava se.
strgani je offline   Reply With Quote