View Single Post
Staro 25.01.2016., 14:59   #1
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,350
Eurotrade iskustva

Ima tko iskustva s Eurotrade-om? Tvrtka iz Rovinja, ima dosta velikih poslovnica diljem HR (Zagreb, Rijeka, Split...).
Uvoznici su i distributeri dosta proizvoda.
Kupio sam kod njih računalo prije 10 godina ali poslovnica u Rijeci se nije promijenila odonda.
Očajan prostor u Andrei, zgrada im puna grafita, polu razbijena vrata kraj ulaza. Izlog prazan a nikada unutra kupaca.
Na panou trgovine da rade od 8-20h a već godinu dana rade od 8-16h, subotom ne.

Izbor proizvoda još gori u poslovnici, imaju stare proizvode minimalno 10-20% skuplje nego drugdje. Onoga čega nemaju ni ne namjeravaju dobiti.
Tipkovnica čiji su oni uvoznik u Linksu sam platio 89kn a kod njih se prodaje za 112kn.
U poslovnici nije toliko loše na 500m2 ali nedostaje boje, zadnji put obojana pred 10 godina.
Trgovine im nemaju email već samo broj telefona
http://www.eurotrade.hr/eurotrade/onama.php

Web stranice su im napravljene u 2006. i samo malo promijenile boju 2009. nemaju web shop već samo cijene u trgovini.

Mislim, zar je toliki problem vlasniku promijeniti web? Ima 100 zaposlenih a ne može zaposliti nekog da im napravi dostojne za 21. stoljeće- prave stranice i promijeni ove. Napraviti web shop?
Prije godinu dana sam im komentirao u poslovnici da bi trebali promijeniti web na što je prodavač rekao "da, trebali bi"

Uglavnom, jako neobično poslovanje imaju.
Želim im sve najbolje ali na ovaj način baš i ne privlače kupce. Nekoliko godina su na Facebooku a nisu dogurali ni do 900 lajkova.
Trgovina ima toliki potencijal ali tako u nekim stvarima griješe.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 25.01.2016. u 15:05.
Ag008 je offline   Reply With Quote