View Single Post
Staro 02.03.2008., 00:15   #19
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Ne bih nikome preporučio ovu stolicu za 300kn iz lesnine. Barem ne nikome sa više od 50kg iako je službeno deklarirana do 75kg! Sjedio sam prije 2 dana na njoj. Ja možda nisam mjerilo sa svojih 100+kg ali ta stolica bi mi izdražala par dana.

Imate u Metro-u na akciji (524kn) ovu:


Tražio sam nekoliko dana, ali bolje za ovu lovu nisam našao. Djeluje čvrsto i prilično je udobna. Može se namještati po visini i po nagibu. Nasloni za ruke se također namještaju po visini. Sjedište je kožno, a onaj dio za ledja je od nekakvog mrežastog umjetnog materijala koji diše, što je super, jer se ljeti koža ponekad lijepi...
Pozitivno je i to da je naslon toliko visok da ljudi do 185cm mogu komotno osloniti glavu na njega kad se izvale. Rijetko koja stolica bez dodatnog naslona za glavu pruza ovako nesto.
Smatram da je po kvaliteti i udobnosti ekvivalent stolicama koje npr. u lesnini koštaju 1,5k-2k kn.
Evo i ja koristim ovu stolicu već skoro godinu i pol i drži me bez problema...
Ima čelične noge tako da izdrži mojih 90 kila a mrežasti materijal je dao dušu za ljeto, kako se smijem onima s kožnim naslonjačima po ljeti dok se sve lijepi na njih...
Ima super nagib tako da se da pošteno zavaliti, ko u onim stolicama za ljuljanje...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote