View Single Post
Staro 25.06.2019., 21:29   #6474
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jasno ti je da će prvih 10 dana sve biti puno brojeva u benčevima. I onda kad se hype stiša tamo negdje oko 25.07., svi će popustit gas i zaboraviti te brojke te željno iščekivati 16c/32t mrcinu
Ovako jedino što mi pada na pamet gdje bi zen 2 mogao "razočarati" (naspram očekivanja) je all core overclock tj. da se ne poklapa sa max boost taktovima najjačih modela (odnosno nekih 100mhz ispod istih) kako je bilo do sada. Znači prema dosadašnjim iskustvima max bi bio 4.6ghz-4.7ghz, s tim da to nebi mogao svaki primjerak, nego bi većina furala 4.4-4.5ghz. Ako bude ispod toga - "razoĆarenje" u masama


Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Meni bi se ruka osusila kada bi Štilovku uzo u istu.... samo Husqvarna

Nego zbilja... sta se palite ili dramite na singl core testove kad apsolutno je vrlo tesko naci koja to realna situacija mora biti, pa eto taj proc je sada nesto vrlo znacajni pomak u odnosu na recimo Ryzen 2 seriju ?
@trpi je oplakao nocas 30%... na normabelima zaspao.. ono 30% a realno to ce gdje osjetiti ? Meni sad na brzinu ovako, pada na pamet samo eac3to koji koristi samo jednu jezgru cpu-a dok radi tj. encodira ton.
Singlecore se vidi u gaymingu. Samo da bi ti isti u prijašnjim ryzenima bio "problem" treba imati gtx 1080ti ili jače na 1080p, odnosno 2080Ti na 1440p

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 25.06.2019. u 21:34.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote