View Single Post
Staro 23.02.2011., 23:15   #139
djpower
Premium
 
djpower's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 42
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Ovo je moja lista esencijalnih appova:


Go Launcher EX - pokazao mi se boljim od LauncherPro, zbilja genijalan launcher
Smart Keyboard Pro - pre savršena aplikacija, nudi ogroman nivo podesivosti tipkovnice do najsitnijeg detalja, također ima više tema (Android, iPhone, Galaxy itd.)
Fancy Widget Pro - po meni najbolji weather widget, nemam nikakvih problema s njim - za razliku od Beautiful Widgets
Advanced Task Killer Pro - widget na panel i killa sve što nije na ignore
3G Watchdog Pro - esencijalno za pračenje 3G prometa, pogotovo kad imaš 100MB limit
Samba - apsolutno genijalan app, wifi mreža između PC-Android, radi u oba smjera bez greške
Pure Grid Calendar - kalendar widget, super je
Pure Calendar (Agenda) - od istog autora kao ovo gore, samo prikazuje to do listu po danima
Plume Premium - odličan twitter klijent sa odličnim widgetom
QuickOffice
SoundHound - odličan ratio prepoznavanja muzike, čak mi je i cajke od cure prepoznao xD
Dolphine Web Browser HD - uvjerljivo najbolji Android web browser
Quick Settings - esencijalno! Sve bitne postavke su na dohvat prsta
Adobe Reader
Uninstaller Pure
Facebook for Android - nisam probao ostale, uzeo sam ovaj official app i dobar mi je. Korisnik sam facebooka evo ima 1 dan, ali sve jedno sam widget stavio na panel prije par tjedana
IMDB - must have za filmofiličare
24 sata - sasvim odličan app za pratit žuti tisak
Speedtest - odlično za testirati brzinu rutera, svaki dan ga pokrenem otkako je Iskon obećao duple brzine po istoj cijeni, još ništa
TVDroid - GENIJALNO! TV raspored sa hrpom kanala, klikneš na emisiju koja te zanima za kratki sadržaj, mogućnost stavljanja alarma da ne zaboraviš pogledati što te zanima itd.
Trambus - trenutno je OK, ali potencijal ovog appa je fenomenalan, jedva čekam da se uvede čitav ZG. Vidim da je autor appa na ovom forumu... Naplati ovo, većina će podržati domaćeg autora, ostali će ga tako i onako kreknuti
Fruit Ninja
Labyrinth
SliceIt
Speedx 3D
UnblockMe
Angry Birds
Angry Birds Seasons
Ninjump
Doodle Jump
Rocket Bunnies
Dungeon Hunter - gameloft Hack n' Slash RPG, Diablo Killer
Hero of Sparta
NOVA
NFS Shift


Koga zanima, na PCP forumu imamo temu sa Must Have Android aplikacijama, lista je OGROMNA, svaki app ima kratki opis i link na video review ili nešto sl. Možda vam pomogne u odabiru aplikacije...

http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=96&t=43213
Vidim da koristis Smart Keyboard Pro, pa ako imas kakav link gdje ga
skinuti . Ja sam nasao samo trijal verzije.

tnx
djpower je offline   Reply With Quote