View Single Post
Staro 15.01.2009., 14:34   #1509
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Samsung je kompanija u prosloj godini sa najmanje problematicnih i defektnih telvizora, za to je zasluzan i redovni firmware koji se mogao skidati sa oficejelne samsung stranice. Takodjer u direktnoj borbi sa Sony-jem Samsung vec 3 gdoinu za redom uzima primat nad USA trzistem.




U tom slucaju definitivno se odmakni od LCD-a, idi na samsung (serija 6) ili panasonic plasme 42pv8 ili 80. Em ces dobit bolju sliku em ces ustedit love.

Ja sam preferirao Samsunga, takodjer, prije, ali u zadnjih par godina bjezim od njih ko mis od macke ... prvenstveno poucen jako losim iskustvima koji su se najvise odrazili na moj đep ... nazalost

Imao sam poprilicno Samsungovih uredjaja od kojih su skoro svi bili kvareni i popravljani. Modela se nesjecam, ali nije ni bitno ... evo kratak popis.

Samsungov katodac 72 ekran prije 10-ak godina ... bio je popravljan minimalno 10-ak puta, trafo je crkao par puta, txt modul 2x nesmijem ni pokusati zbrojiti cijene svih poravaka.

Samsungov slim katodac 82 cm wide screen, onaj model sto je prilicno tanak, top je nekih 30-ak cm "dubok". Na kraju se ispostavilo da je cijela serija u banani, naravno da nisam ostvario povrat love ili zamjena modela jer ipak zivimo u Hrvatskoj. Na njemu sam popusio oko 800€ doslovno, al uspio sam ga prodati za 700 kn ROFL. Geometrija je bila u kurcu, slika tamna, katastrofa ... sve je pocelo nakon godinu dana koristenja. Vise je bio na popravcima nego kod mene.

Samsung monitor nesjecam se koji model, nakon godinu dana dobio sam 20-ak bad pixela na poklon.

Neka Samsungovamini linija, nakon par mjeseci joj je crko cd changer

2 DVD prze ... crkle u kratkom roku, srecom izganjo sam zamjencke ...

Poucen svim tim iskustvima znam samo jedno ... Samsung nikad vise u moju kucu.

Tako da me cisto zaboli ona stvar sto je primat na USA trzistu, vjerovatno oni dobivaju bolju robu, mi ipak zivimo tu di zivimo.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote