View Single Post
Staro 18.03.2013., 11:00   #12
pc user
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 77
Da opišem svoje veselje sa karticom 7950.
Kupio ja asus 660TI OC koja je bila naravno zadnja . Radila je ravno 45 min i black screen. Vratio je i nakon 5 dana dobio pravo zamjene. Lomio sam se između asus 7950 sa rev.2 i gigabyte 660ti OC. Odlučim se ja za asus 7950 , međutim nemaju sa hladnjakom v2 već sa onim prvim. Ok, ja uzmem tu. U međuvremenu MBO mi je na servisu pa je nisam još ni isprobao.
Ali ovaj vikend čačkam ja po netu i nađem da je tza kartica sa tim hladnjakom fail , odnosno ne paše baš najbolje na tu karticu te dolazi do pregrijanja. Iz tog razloga su i napravili rev2. Ekipa po netu je našla rješenje da stave pločice između šarafa kako bi se bolje stegnuo hladnjak na procesor. Uzmem karticu u ruke i vidim da su na mojoj več stavljeni ti podlošci.
Još malo surfajući po netu vidim da u svim normalnim zemljama te kartice nema za kupiti osim u banana državama.
Ono što je frustrirajuće da ti sad ne znaš jel su ti podlošci stavljeni u tvornici ili kod nas u servisu , a prodaje se kao novo.
Da se ne vratim na početak priče di je kartica 660ti vjerojatno več bila vračana pa meni ponovno prodana.
pc user je offline   Reply With Quote