View Single Post
Staro 30.08.2012., 00:08   #14
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
A da? Najbolje da onda kupi lap bez baterije.

Sta se dogodi kad snimas omiljeni p0rn, lap bez baterije i dodje neverin ko sinoc i nestane struje? Osim sto ostajes bez p0rna?
sorry ljudi, ali baterije odlaze nakon sto se stalno nadopunjavaju, tj drze u laptopu koji je prakticki stolno racunalo, koje je spojeno na adapter 24/7. mislim, debela vecina je upravo ovako sjebala baterije, jer je stalno drzala bateriju u laptopu. pa cudenje kako baterija drzi 10-20 minuta nakon godinu i pol.............

ja nema sanse da imam bateriju u laptopu, npr sada doma. to da nestane struje me bas zaboli, nestalo - nestalo. doci ce, mene ce OS pitat' hocu normalno bootati, yes . baterija meni ima smisla samo kada je laptop u svojoj pravoj funkciji, kada je prijenosno racunalo, tj. ja sam negdje gdje nema uticnice. zapravo, nema elektricne energije uopce nego one iz bakterije


ali tvrditi da baterija ne gubi kapacitet i da recimo nakon dvije godine ovakvog koristenja (konstantno na adapteru) ista baterija ima jednak kapacitet kao baterija koja se vadi i puni samo kada se isprazni, je naprosto - nemoguce i SF. onak', svaka baterija ima veci kapacitet kada ju prvih par puta istrosis do kraja pa napunis do kraja, i tretiras otprilike ovako ostalo vrijeme njezinog zivota.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote