View Single Post
Staro 22.04.2024., 17:23   #3555
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Je ruznjikav je, toga me malo i strah Svakako sam mislio neki model sa solarom jer ce vidit dosta sunca
Moram ih vidit u zivo, koji ducani imaju najbolji izbor? Bojim se da ce mi se svidit skuplji modeli pa cu tek onda imat problem. Ovaj ranjeni radi ali od nezgode nije vidio pravu prasinu i vodu
Nisam ti ništa htio pisati odmah jer sam tad imao Instinct 2x Solar Tactitical Edition tek dva-tri dana, ali sad nakon mjesec dana mogu.

Garmin je zamijenio Huawei GT Active kojeg sam imao 3+ godine i iako mu je baterija još uvijek držala 10-ak dana, poželio sam sat na kojem uvijek mogu vidjeti vrijeme (ono sa automatskim paljenjem ekrana kod podizanja ruke me nervira pa je uvijek bilo ugašeno).
Kaj se tiče Garnina I2xSTE, nakon kupnje napunjen prvi put do 100% i nakon skidanja s punjača je pokazao 33 dana, danas mjesec dana kasnije piše 22 dana s time da nisam nešto pretjerano uspio biti na otvorenom pa da se mogao adekvatno dopunjavati.
Prije kupnje sam mislio da će mi sat veličine 50 mm biti prevelik (s obzirom na prethodnih 46 mm) no puno je ugodniji za nositi jer je osjetno lakši od Huaweia GT, a i šira narukvica (uz manju težinu) također pomaže da se sat ne pomiče na ruci iako ga nosim relativno labavo.
Jel ružan i jel mi fale boje na ekranu = ne,... teme koje sam imao na GT-u su ionako emulirale monokromatski ekran ili su bile tamne s minimalnim brojem svijetlih detalja.
Je li smeta (opet čitaj ružan) solarni obrub unutar sata, meni ne ali prihvaćam da nekome može to smetati.
E da, i vidljivost ekrana na suncu bez uključivanja ekrana je ok, inače ga držim na 70% osvjetljenja.



Ak te još što zanima pitaj, no najbolje je otići u dućan, probati i pogledati ga uživo,... i pripazi samo na detalj da Instinct 2 Solar i Instinct 2x Solar nisu isti satovi iako je 2x kao neka nadogradnja Instinct 2 Solar, a isto tako se izgledom kućišta malo razlikuju i verzije Instinct 2x Solar i Instinct 2x Solar TE.

I da, trenutno ih imaju na nekoj akciji u HG Spotu:

Instinct 2x Solar (četiri boje sata)

Instinct 2x Solar TE (dvije boje sata)

EDIT:
I da, zaboravio sam odličnu stvar a to je ugrađena led svjetiljka, glupa stvar ali korisna ... i budilicu, vibracija je tak jaka da te protrese ma koliko duboko spavao

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 22.04.2024. u 17:29.
bertone je offline   Reply With Quote