View Single Post
Staro 12.10.2020., 09:41   #39
apekop
Ape
Moj komp
 
apekop's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
apekop, mislim da ti je to sve OK, cak i vise od toga. Uci, u jednom trenu ces se ufurati, pogotovo ako si sad u drugom jeziku pa te i sitnice mogu zbuniti ako brzopleto uletis. Trudi se sto vise mozes i odjednom ces skuziti kako ti to sve ima smisla (ili nema, ali znas zasto nema).

I imaj na umu da ucenju nikad nema kraja. Kako skuzis jedan problem otvorit ces ih 5 novih. Uvijek ima nesto sto jos ne znas, i uvijek ima nesto sto je novo. Loptica je u tvom terenu i jasno da postoji strah jer ti je dano povjerenje ali ako se trudis i imas koga pitati rekao bi da je nemoguce da puno zajebes. Budi korektan prema mentoru (to ti moze biti vrlo korisna suradnja u buducnosti), a ovo kako si opisao si super naletio, mogao si naletiti na Bubbu i vodit raspravu jel imenica napisana u zagradi atribut ili objekt

I puno ti ovisi u kakav si projekt uletio. Savrsen ne postoji, jer savrsene specifikacije ne postoje i sto je stvar veca to se vjerojatnost gomila da se nesto previdilo. Onda su tu rokovi, manjak usko strucnog kadra,... milijon razloga moze biti zasto nesto nije napravljeno po PSu. Uci, nauci na tudjim greskama, i sretno
Je, najvise sam ucio javascript, a sad radim Javu/Spring... Iako sam ucio Javu na faksu i to je prvi programski jezik kojeg sam probao, nije to bilo na istoj razini ko ovo. Spring npr. na faksu nismo ni takli.

Hvala stvarno! Morao sam se negdje doci jadat jer nemrem na poslu, a jos se i radi od doma zbog ove korone, nije lako bit novi.
__________________
Apekop
apekop je offline   Reply With Quote