View Single Post
Staro 13.05.2014., 16:52   #7576
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,306
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Da, moga sam G2 uzeti koji ima 16Gb interne sto je meni premalo i nema msd utor. Samsunga vise nebi uzima, prvenstveno radi knoxa i bloatwarea - nema tih para,
a sony mi nije los al xperia Z, koji je jedini protu-kandidat po cijeni, se imho ne moze mjeriti sa mi3 osim mozda po kameri... (sad ce me jos i brko napasti ).
Ma ne bojim se takvih izjava jer ne zalim zbog ove narudzbe a nadam se i da necu. Btw imam garanciju, jest da triba slati i sve to...
Al koliko sam cita po forumima, jako malo ljudi ima koji su imali neki hardverski problem...
ma kakva Xperia Z.Mi3 je apsolutno usporediv u svakom segmentu sa G2(imao ga 4 mjeseca).izrada,baterija,fluidnost,podrška u vidu redovitog updatea i MIUI

kamera još treba softverskih nadogradnji jer ima odličan senzor no i ovako je više nego dobra...zamjeram na slikama po noći jer nekad ispadnu stvarno dobre,a nekad neprepoznatljive i mutne...
sad je izašao i Kitkat pa onaj ko kaže za te novce imaš polovni Samsung ili Sony nek si ga kupi jer nije isprobao Mi3 koji ih brzinom u radu pojede...od otvaranja stranica,zumiranja,load igara,odziv ekrana,ma milina!
nije savršen,ali za 2200kn sa dostavom(nema PDV-a) koliko košta 16GB verzija na xiamoshop.com je nenadj.....
i ja sam dugo razmišljao bi li uzeo kineza pored G2,ali jesam i ne žalim nimalo jer bi ga isti tren prodao da nije ispunio očekivanja...
locks je offline