View Single Post
Staro 12.06.2019., 09:38   #418
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor birra Pregled postova
Bas sam se mislio uzeti to nekidan. Kako uopce radi?
Jel ti seller objasni kako ga namjestit ili? Takoder me zanima, radi li samo na smart tv ili se moze gledat preko icega sto imas spojeno na net? Npr. mob, tablet, pc.. A ako ti nije problem, mogao si i napisati kvalitetu slike, kolicinu programa, itd.

Svakako, bio si dobre ruke, koliko sam shvatio iz komentara na aliexpressu, ljudima bi radilo po tjedan dana, tako da mozes biti više nego zadovoljan sa 3 mjeseca
samo da javim da je proradilo ponovo. znači tri mjeseca nije bilo nikakvih problema, i onda odjednom cijeli dan nije radilo. seller ne odgovara na poruke, aliexpress ne dozvoljava dispute... i ja sam već bio spreman otvoriti chargeback putem banke. kada odjednom ponovo proradilo dan kasnije i evo sve opet po starome.

inače radi fakat dobro, ja sam ugodno iznenađen da za tu cijenu radi super.
programi ne štekaju, a ima ih fakat hrpa uključujući i naše domaće kanale

imaš sky uk, sky itali,a sky de, američke, nizozemci, francuzi itd...

pa možeš gledati na smart tv-u ako ima aplikacija za iptv.

ja osobno imam na android boxu, i na satelitskom receiveru VU+ zero 4k.

Citiraj:
Autor santos Pregled postova
mislim da se additional feedback moze dati u roku mjesec dana od prvog feedbacka. sad dal se tolko dugo moze i dispute otvoriti, ne znam. ali trebalo bi se moci, makar preko customer supporta, jer neki itemi imaju i po godinu dana garancije. tak da... treba provjerit.
probao sam preko custom supportda, ali ne daju.... uglavnom sada kada mi istekne IPTV preplata od 6 mjeseci koju sam uzeo preko aliexpressa za 15$. onda prelazim na ebay jer ebay nudi 180 dana zaštite znači cca 6 mjeseci. a tamo ima isto to za par dolara više
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote