View Single Post
Staro 25.09.2018., 16:21   #49
trex
Premium
Moj komp
 
trex's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 649
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Ma je li? Ja sam mislio da munja puca iz neba, a ne iz telekom čvora/centrale. Stupid me

Možda telekomi imaju HAARP pa ga ispale u nebo i onda nama crkava oprema

Sorry, ali tvoj stav je školski primjer razmaženosti prosječnog korisnika potpuno neupućenog u problematiku.
Da nisam negdje gore pročitao da radiš za telekom rekao bih da je tvoj stav čisti primjer ispranosti mozga konzumerističkog društva koje ne shvaća svoja prava, odgovornosti i obaveze.

Ako ja Telekomu plaćam za uslugu i najam opreme, i zbog njihove pohlepe za profitom oni ne ugrade uzemljenja na stupove, pa mi zbog toga grom spali i moju opremu (hebe mi se za router), zar bih ja trebao biti kriv?

To što su uspjeli u ugovor progurati stavku da ja kao korisnik trebam gasiti njihov router samo govori u kakvoj banana državi živimo.

Moj telefonski priključak, plaćen 5000 DEM, a kasnije ukraden neću spominjati, kao i produljivanje ugovora preko telefona, bez mojeg potpisa kao ugovaratelja.

Postoji stopostotna zaštita od udara groma i zove se - osiguranje.

To što su korisnici ovce a telekom operater to iskorištava više govori o korisnicima i državi nego o telekom operateru.
trex je offline   Reply With Quote