View Single Post
Staro 13.10.2011., 11:28   #86
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Nisam očekivao da će parirati Intelu, to bi bilo suludo, obzirom na svo to silno odgađanje, no opet, nisam ni očekivao da će biti i toliko slabiji.
Za nas obične korisnike je opet povoljniji izbor, ako cijene budu usklađene, jedino što treba malo ispeglati tu potrošnju.
Kad budem imao potrenu mijenjati komp, a nevidim da ću u skoroj budućnosti imati, uzet ću onig tko mi bude jeftiniji. Praksa je dokazala da za nekakav mid segment amd uvijek ispadne jeftiniji, pa sam se držao njih. Ako nastave sa tom tradicijom, opet ću biti na njihovoj strani. Procesor je fail jedino onima koji pate na sintetiku i na bodove, no takvima amd još od C2D serije nikad nije ni bio zanimljiv.
U vrijeme kad sam kupovao ovo što sad imam, mogao sam kupit bilo što, imao sam dovoljno novaca, no nije mi bilo potrebno. Od tad je prošlo skoro preko 2 godine, i još uvijek sam zadovoljan. Za svakodnevni rad, surfanje, net, filmove i igre sasvim mi je dovoljan. Doduše, sad bi mogle početi padati cijene fenomima, pa možda ubodem jednog, ako bude prilike i love.
Žao mi je samo što intel opet nema ravnopravnog protivnika, zbog kojega bi pokrenuo rat cijenama, to je loše u konačnici za sve nas.
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote