View Single Post
Staro 30.10.2012., 20:28   #152
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
evo mali update glede trajnosti baterije....
testirao sam dakle ponašanje s jedom sim karticom aktivnom, malo surfanja na 3g, malo na wireless, ono da skinem mail, odem na fejs, malo odigram riječalicu hehe.... u tom režimu, preko vikenda, s normalnim brojem poziva (ne razgovaram puno, tj razgovori su kratki), mob izdrži dva dana bez beda. postavke ekrana su na automatskom brightnessu, a mislim da bi se moglo još malo energije uštedit na ne-animiranom wallpaperu. u pozadini rade kalendar, sync, phone scheduler i cpu master u power save načinu rada, ali je frekvencija najmanja podešena na 500mhz, jer kernel ne dozvoljava manje. dobio sam mail od proizvođača softvera da je to zbog kernela, a da se možda kasnije pojavi i neki soft prilagođen našim procovima koji će još bolje i adekvatnije šparat struju kad proc ne radi ništa zahtjevno.

što se tiče radnog dana, danas aktivne dvije kartice cijeli dan, pozivi naravno učestaliji nego vikendom, servisi isti kao gore, malo wireless, malo 3g, baterija je od jutros od 7 sati do sad (20:28) pala na 30%. znači moram demantirati sam sebe, čini se da mob može s dva sim-a izdržati 24 sata bez većih problema.
bad_ri je offline   Reply With Quote