View Single Post
Staro 21.02.2010., 21:09   #124
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor d4rk_ch1ld Pregled postova
Mislim da ti je overkill, čak štoviše() i meni je overkill a moj proc je na 4GHz. Mislim da ti je bolje 5850 piknuti.
ok. Hvala na misljenju, ali mozes li molim te potkrijepiti nekakvim argumentima ?

Na temelju cega si zakljucio da je konkretno tebi 'overkill' ?

Sorry na skepsi, ali malo mi je nerealno da proc najnovije generacije sa 4 jezgre na 4 Ghz !?? ne moze pogonit karticu koja cak nije niti najaca na trzistu trenutacno

Planiram igrat' AvP i BC2 u DX11 okruzju, i modani CoH na 1920X1200 i po mogucnosti max. detaljima, e sad ako ce mi CPU 'bottleneck' ukrast 2-3 FPS-a na prosjecnih 60-70, to me ne opterecuje uopce. Mislim koliko ima trenutacno Quadova na trzistu sa taktom vecim od 3 Ghz ? Mislim, da se svjesno rade kartice koje ce biti sputane sa velikom vecinom procesora na trzistu mi je znanstvena fantastika.

Jos jedna stvar.. zanima me kako se hipotetski CPU bottleneck manifestira pri manjem broju FPS-a, Npr. razumijem da ce umjereno slabiji proc u odredjenom benchu od 300 frejmova ukrast nekih 10ak ? Ali sto ce se desavati npr. u Crysisu gdje i ta kartica isporucuje jedva 40-50 FPS-a na max. postavkama ? Nema mi logike da ce od 50 isto oduzeti 10ak sto je vec puno veci postotak od prvog primjera Pretpostavljam da se bottleneck manifestira proporcionalno.

Hvala i daljnja elaboracija tematike bi bila pozeljna
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote