View Single Post
Staro 21.11.2012., 20:09   #82
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
tako je i meni pukao film jednog dana...dll-ovi,updateovi,stalno štekanje,driveri,instalacija,unistall,skidanja..bla bla bla bla...lijepo kupio xbox 360 prebacim iso na usb i igram igru a komp mi je za word i excel i mislim da nikad nisam napravio pametniji potez od toga računala su najveće smeće za igranje ikad :S [meni barem]
Ma znaš šta, i meni dođe da napravim isto, ali mi je smiješno da ću uz komp sada još kupovati konzole za to što se poigram triput godišnje kad izađe nešto iz serijala kojeg dulje pratim i igram. Očito su na žalost došla takva vremena, ali debilno mi je to full.
Da imam viška para, kupio bih 360 odmah (najviše zbog Forze), ali ovako ne, nije mi to riješenje.

On topic: koliko vidim igra je zakrpana na 1.01, ali nigdje se ne spominje riješavanje problema sa framerate-om, već neke input pizdarije i MP bugovi kojeg neću ni igrati.
Tipično.

@ ostatak ekipe Kako se vama vrti igra? Večina vas ovdje ima i puno ozbiljnije kompove koliko sam uspio primjetiti, pa me baš zanima da li imate istih problema, jer ovaj slideshow koji ja imam sa igrom je smiješan. Crysis mi se bolje vrti na Ultra nego ovo.
Znam da je moj c2d E6550 već za mirovinu, ali ipak...
Atrax je offline   Reply With Quote