View Single Post
Staro 03.10.2019., 19:07   #2084
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Ma nema šanse, jučer sam dobio Suoru FX totalno bez HR slova iako je navedeno da ima. Vraćam natrag i uzimam nešto drugo. Na poslu cijeli dan gledam DE layout i pišem po DE layoutu, ne želim to i doma. Kad se prebacujem s jednog na drugi PC, stalno stišćem krive tipke, samo mi treba još neki mix HR/DE/UK.
nije mi vrag dao mira i idem im poslat vec po drugi put meil da mi provjere jel ova sa brown switchevima i ima ugravirana HR slova. kazu ima. stigne danas tasta i pogadate, nema HR slova .

kakvi moronikusi delaju tam ja ne kuzim.
to mi vec drugi fail ovaj tjedan.

neki dan stigla brown Fnatic Gear RUSH G1 ostecana.

sad na stolu G413 carbon (crna sa crv rasvjetom), al nisam pametan dal pustit to il ne. ova crvena slova previse rezu oci (smanjena svjetlina skoro skroz) :-(.

stigo mi je i tester MX-a 9 komada sa baje i sad kad klikam nekak mi brown najvise odgovara, al bome blue je fora skroz .
previse izbora .

edit: i jedan komentar u vezi g413. sve 5, ali brate mili zar nisu mogli ugradit jos jednu lampicu za numlock. pa da nisu stavili scroll lock nebi nis rekel ionak to nisam u zivotu koristio, ali to stavit a numlock ne ...


edit: bio u kontaktu sa ekupi. kazu da su im zahebali narudzbu suori-a i da ce rijesiti. svi vi koji razmisljate uzet doticnu provjerite snjima dobro prvo koju vam salju, ali vjerujem da ce sad imat napomenu valjda kad su skuzili.
pretpostavljam da je zato i bila origigi zapakirana, jer kolko ja shvacam stvar, taste dodu u hr i onda idu na graviranje ili kak se to vec radi i onda nemoze imat origigi naljepnicu na kutiji.

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 04.10.2019. u 14:34.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote