View Single Post
Staro 17.01.2012., 20:52   #107
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Pozdrav Skyman

Ventovi od H100 na 100% su meni prihvatljivi. Meni su osobno bili problematični ventovi po kućištu koji su radili džumbus. Meni je H100 bolji, jači i jednostavniji. Bolji je po svim testovima, jači također, jednostavniji jer je instalacija plug and play. Druga je priča to što sam ja kiksao s kućištem pa odabrao Silencio umjesto CM690 npr.

Veliš da nećeš komentirati moje postove u ovom threadu, a ipak ih komentiraš Naravno, rezbario sam kućište zbog svoje nepromišljenosti, a kako sam ga rezbario je moja stvar. Taman da sam od njega napravio rupu u obliku srčeka i ružičasta slova "Volim svog psa", čisto moj izbor. Da je loše, je. Nisam imao vremena ni alata da izvedem bolje (brusilica jbg). A Carbide će doći onda kad dođu i moja djeca pa počnu s rukicama kopati po računalu, znači još ću se malo načekati, koju godinu.

A sad ti meni reci jednu stvar, "what is it between you and Noctua"? Nema ljutnje, bez brige
Hehe..ma ja ti uvijek gledam ispaltivost nekog ulaganja..šta mi vrijedi dat novce kad to isto (čak i bolje) dobijem osjetno jeftinije...

A što se tiče ovog zadnjeg upita...kao što sam već 10 puta napomenuo, ovih par dana sam se imao priliku igrat i s H100 i s NH-D14...D14 mi je ostavio tako dobar utisak da mi se H100 činio kao igračka...neki poluproizvod..dok kod D14 je sve tako na razini, ono baš vau...bundle, sam hladnjak, pakiranje, čak i ona metalna značka..ma sve odiše kvalitetom...eto zašto tolika subjektivnost kad se uspoređuje to čudo s H100
skyman je offline   Reply With Quote