View Single Post
Staro 21.06.2018., 18:38   #1
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Komp se sam od sebe resetira, ledi, blue screen

Pozdrav,

zadnja 2 mjeseca otkako sam reinstalirao Windowse imam stotinu problema sa kompom. Stalno se ledi (zablokira skroz pa ga mogu jedino resetirat), vrlo često se samo pojavi crna slika i ne mogu ništa nego ponovno resetirati, znao se ponekad sam od sebe resetirati (doduše rijetko), a jutros nakon što sam sinoć napravio update Windowsa mi se po prvi put pojavio i blue error screen i resetirao se. Imam Windows 7 i nekoliko puta sam ih u međuvremenu iz nova instalirao jer sam mislio da je neki problem do njih, no nije.

Ono što sam do sada primijetio je da možda grafička ne radi dobro jer zna mi dole ovo izbaciti:



U međuvremenu sam instalirao stotinu drivera za grafičku što sa asus-ove službene stranice što sa stranice od nvidia - nije se ništa popravilo. Iako taj problem mi se znao dešavati još otkako sam kupio komp i nekako je "sam od sebe" nestao pa nisam obraćao previše pažnje na to.

Napravio sam i scan disk-ova svih koje imam - sve je uredno. Probao sam ih sve isključit i ostaviti samo glavni ssd disk - opet se problem oko restarta dešavao tako da vjerojatno nije do diskova.

Što mogu dalje napraviti, ima li neki software koji može provjeriti radi li dobro grafička, ram i sl?

Konfiguracija pod "Moj komp".
jacobbb je offline   Reply With Quote