View Single Post
Staro 11.05.2018., 13:50   #1
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
(riješeno) Dell XPS 12 - ne radi ekran

Pozdrav,

imam navedeni laptop, star je nekih 5-6 godina ali sam ga ja kupio prije mozda pola godine. Znaci mali 12.5" laptop sa rotirajucim ekranom na touch. Prije mjesec dana mi je lcd prestao raditi ali touch i home button i dalje rade pa sam odma izbacio mogucnost da je u pitanju kabel. Takoder kad je spojen na externi monitor sve radi lijepo, nema nedostataka u slici pa mislim da nije problem ni u grafickoj koja je ujedno integrirana intel hd 4000.

e sad problem nastaje sto sam vec dva ekrana narucio i oba ne rade, ni lcd ni touch pa mi je malo sumnjivo i ne znam sto dalje ciniti pa eto molim vas pomagajte

da sumiram:

Dell XPS 12 9Q23, i7 3537u, 8gb ddr3, 250gb ssd, zadnja verzija biosa, nova baterija, orginal punjac, talijanska backlit tipkovnica (ono ne znam, neka se sve navede)

1. ekran dosao sa laptopom - LP125WF1 SP A1 - ne radi lcd, radi touch

2. ekran from china - LP125WF1 SP A3 - ne radi lcd, ne radi touch

3. ekran iz poljske - LP125WF1 SP A3 - ne radi lcd, ne radi touch

sad isto mislim mozda je problem u reviziji ali nema ovih A1 nigdje, ovih par sellera koji su napisali da je A1 na slikama se vidi da je A3, ali ono, potpuno su identicni, jedino na A1 pise XPS a na A3 pise Dell

da ne spominjem da su ekrani po 450kn i da sam vec platio 179kn carine na ovaj iz kine i kako ga nisam slao nazad nego dobio povrat novca nisam dobio ni povrat carine plus sto sam kad posaljem ovaj iz poljske nazad ode jos 200kn (100kn mojih i 100kn njihove postarine) i tako se nabiru troskovi a kvar ostaje pa mi vec pocinje biti skupo experimentirati

help

btw ako netko zeli kupiti ovo malo govno rado bi ga prodao

Zadnje izmijenjeno od: vacs. 11.05.2018. u 14:01.
vacs je offline   Reply With Quote