Tema: Iskon
View Single Post
Staro 08.04.2018., 04:51   #4856
ThisIsMyName
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
a tko ih sili da daju bolje,zakonodavac sigurno ne,mi pojedinačno smo lako za odkantat,udruge se bave grijanjem fotelja,hakom je više operaterska ispostava,tržišno gledano-na optici bar možeš kupit svoj router pa onda koliko toliko radi sve ok,kod drugih ni to nemožeš,odnosno radi lošeg routera nemožeš iz principa promjeniti operatera,i vip i t-com su privatne firme koje gledaju na svaku lipu dobiti i dok im se ne stavi zakonski okvir ,ovako kako je sada će i dalje biti,jedina nada je da će europska komisija otvoriti tržište za voip routere (slično njemačkoj ) za koju godinu ,iznutra se to sigurno neće desiti stisni zube i daj 100 eura - ako ti je internet bitan.


pa nije mi problem, evo našo i neki od 150 kuna, što misliš jel dobar ovaj ?

https://www.youtube.com/watch?v=zaspj0BwRWY


ja bih svakako kupio običan ruter, jer meni nije potrebno nešto ektra, samo da normalno gonim ovih 10tak mbs i 0.400mbs upload, dakle mislim da je ovo i više nego optimalno, dok ne pređem na 50mbs i 10mbs upload. tad možda i kupim nešto "kvalitetnije". nego ima tko ovaj Asus pa da mi kaže kako radi ?

a i te priče da oni ne mogu dati normalnu opremu, samo razmislite koliko oni zarade godišnje na nama korisnicima, i kao problem im je dati u ponudu kupnju ovakvih rutera ? ili jednostavno po akcijskim cijenama, svojim korisnicima dati u najam ili bilo šta, samo da imamo tu opciju, ali jbg lakše je od ljudi pravit budale.

sramota je da ja ko korisnik, već skoro 15 godina tražim te rutere ko zadnja budala, mjenjam ih ko čarape i još nisam nijednom imao kvalitetan, aj da je to nešto skupo, ovaj dođe malo preko 150 kuna, nekih 170 kuna. i sada je to kao problem dati u ponudu, sve moramo nabavljat i dokupljivat privatno, to je ono što iritira, umjesto da davatelj usluge to omogući svom korisniku, jbg lakše je kada se drugi jebe s nečim što bi oni trebali omogućit.

Zadnje izmijenjeno od: ThisIsMyName. 08.04.2018. u 05:00.
ThisIsMyName je offline   Reply With Quote