View Single Post
Staro 19.03.2010., 15:08   #77
SSurki
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 33
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
e sad sam miran tenks ...vec sam duze vrjeme "napaljen" na monitor ali ovo je jednostavno aa nemam rjeci znal sam da je dobar monitor ...ajmo sad jos te slikice i doživljaj ce bit potpun ...
Ozbiljno nisam imao poima za mogucnost "multi quote" i ono je bila proba. Valjda nece ban zbog toga a ako i bude, nije smak svijeta.

U medjuvremenu se pojavilo nesto novo! (bar za mene)

Quote (telebit):

Nakon dugo vremena izbivanja, PVA matrica se vraća na tržište u velikom stilu! Nova Samsungova F80 serija monitora, temeljena na najnovijoj cPVA tehnologiji, pruža ono što nijedan PVA monitor nije mogao dosada; visoke performanse po vrlo pristupačnoj cijeni! Prepoznatljive specifikacije poput rekordno širokog kuta gledanja 178/178 i super visoki kontrast (rekordni statički 3.000:1 i dinamički od čak 150.000:1) su zaštitni znakovi ove izvrsne serije monitora. Dodatno, korisniku se nudi sRGB podrška (100% prenesena originalna kvaliteta slike sa izvornog uređaja), apsolutna ergonomija ekrana (Pivot zakretanje ekrana, visinsko podešavanje, tilt/swivel podešavanje), multimedijalna povezivost putem HDMI sučelja, sve upakirano u tanki, elegantni profesionalni dizajn. Uz performanse, ova serija monitora se odlikuje i po ekološkim značajkama, gdje možemo istaknuti uporabu recikliranih materijala, potvrđeno najnovijim EPEAT Gold i TCO 5.0 certifikatima. Šećer na kraju…ključni inhibitor uspješnog tržišnog plasmana PVA monitora dosada je bio naravno – njihova izrazito visoka cijena. Nova Samsungova F80 serija ima značajno bolju cjenovnu poziciju i postaje prihvatljivo rješenje ne samo u profesionalnom B2B segmentu (posebice; CAD/3D Graphics, Photo…), već i za privatne kućne korisnike.

Osnovne karakteristike
Dijagonala: 23"
Format ekrana: 16:9
Max. rezolucija: 1920x1080
Svjetlina [cd/m2]: 300
Kontrast: DC 150000:1
Vidljivi kut (hor.) [°]: 178
Vidljivi kut (ver.) [°]: 178
Vrijeme odziva [ms]: 8
Priključci:
- D-Sub
- DVI-D
Ostale karakteristike
Postolje:
- pivot
- podesivo po visini
Dodatno: PVA matrica

LINK
SSurki je offline   Reply With Quote