View Single Post
Staro 30.01.2010., 23:30   #65
quantum112
Premium
Moj komp
 
quantum112's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: .
Postovi: 88
Da, ja sam i na [H]ardForumu... prolistao sam gotovo cijeli onaj thread o tom monitoru...znam da se UnkleVito bavi time ali njegovi modeli su mi preskupi, i nisam kanio narucivati iz US jer sam se raspitao o cijenama postarine i to me kosta ko 2 monitora.
Pa cak niti iz Europe. Recimo da imam nacina preko nekog prevesti takav monitor iz Njemacke znaci bez postarine, eventualno bi na to platio PDV, pa zato gledam po njemackom eBayju i tamo nesto svrljam po tim njihovim oglasnicima ne bi li mozda uspio upecati neki dobar primjerak koji mi odgovara po lokaciji. Ako imas kakvih savjeta ili ideja jos, samo pucaj

Sto se tice stola, nemas beda, mjesta ko u prici, sam stol ima sigurno 100 kila (to je i ormar i stol i pola sobe u jednom ) ako mogu ja od 70 i nesto kila hodati po njemu...
Hmm ovo sto se tice memorije, pa kuciste je u onom prostoru dolje s lijeve strane gdje i inace ide kuciste, jedino prijenosni hard cu staviti nekamo malo dalje, ne znam
hoce li smetati zvucnicima... vidis o tome nisam razmisljao, to negdje degaussa ko blesavo, stroj od monitora nema sta.

Zadnje izmijenjeno od: quantum112. 30.01.2010. u 23:41.
quantum112 je offline   Reply With Quote