View Single Post
Staro 13.01.2020., 08:11   #1628
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,006
Citiraj:
Autor Ari Pregled postova
Gledam zadnjih dana logitech miševe, i skupljam informacije. Kad bi se bar sjetili MX 518 wireless napraviti, jer nakon godina bez žice sad bi mi smetala ta žica, koliko god maleni otpor radila, znaju i kontakti na spoju s mišem popustiti, a tu su i estetski razlozi....tako da žičani otpadaju.


Logitech nema baš puno većih modela (120 mm +). Ili bih se morao naviknuti na manji miš, tada bi mi glavni kandidat bio g305, jeftin, štedljivi hero senzor...


Dakle u oči mi je upao g603. Cijena ok, dobra veličina, sviđa mi se što se baterije mijenjaju, a dugo traju. Slažem se sa ovima koji kažu da je to puno bolje nego često punjenje kakvo ima g403, pa još moram i računati na to da će s godinama i ta ugrađena punjiva u njemu oslabiti kapacitetom.


g703 također ima jednako kučište, ali on je dosta skuplji. A nema ni štedljivi HERO senzor, tako da baterije traju kraće.


Znači g603

Koliko čitam, osim poznatog hardware buga sa scrolom, koji neke zakači (uvažuju se reklamacije, a možda su i popravili u novijim serijama), neki se žale da je sklizav, ali zato mi ima ljepši, dublji, zvuk tipki, za razliku od piskutavih g403 i g703.
Mislim da mi sklizavost nije neki problem, više me brine kako ću se naviknuti bez odmorišta za palac. Vjerovatno je samo stvar navike

jesi pogledao g602, ja ga imam vec godinama i jako sam zadovoljan. Neznam da li bi taj g603 trebao bit nasljednik ali je potpuno grugačiji dizajn pa mi nema smisla da je
kiki86 je offline   Reply With Quote