View Single Post
Staro 20.07.2017., 20:05   #370
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Dobro, ne kažem da će se nešto ne znam kako drastično promjeniti (u potrošnji vjerojatno jako malo ili ništa) u ovo kratko vrijeme dok ne izbace gaming varijante ali ajde bar malo ohladite sa "fail" izrazima dok grafe stvarno ne izađu i dok ne dođu official driveri za njih.

Uz popeglanije drivere i dobro pogođenu cijenu bi mogla biti čisto ok kartica.
Super mi je što smatrate da je fail što ne konkurira 1080ti, čudo jedno što vas puno ima grafičke kartice tog ranga pa vas to nešto dira u dušu

Po meni najbitnije da nVidia nema monopol u mid do mid-high end-u kod grafičkih kartica.
Sve ovo preko bi bio lijepi bonus, da se i tamo štogod srede cijene, ali ono... realno taj segment dira najmanji broj ljudi.
Fail je u smislu da je AMD iopet izgubio silne pare na Vegu koje nikad neće vratit prodajom kartica.
A to za monopol, pa nvidia ne samo da drži monopol u high-endu nego drži u baš svakoj mogućoj kategoriji osim eto APU-eva. Da samo vidis Steam surveye itd. Još kad odeš na Amazon pa pod best selling vidiš prvih 20 grafičkih je sve nvidia, od jebene g210 pa sve do 1080ti nvidia razbija amd i kad ima i kad nema bolji proizvod.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote