View Single Post
Staro 16.12.2012., 22:58   #105
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
meni je proslo isto par dana..uzasno su zmotani iz te njihove podrske ,cak su me telefonom zvali, neki makedonac po naglasku bih rekao lol, ali kako god poslali su mi taj kod..i naravno kad sam isao provjeravat, upisali su totalno 15i model od onog koji eksuli imam..

Sto se drajvera i softwarea tice , ipak ih moram malo pokuditi.Onaj njihov software utility koji bi instalirao sve utility programe i drajevere i sav hardver na laptopu su kakti "apdejatali" , a zapravo downgrejdali, katastrofa je sad , nit si mogu nac model u listi, a kad odaberem neki slicni, nepregledno mi nudi da skinem sve drajevere za sve uredaje na laptopu...uglavnom, neznam sto im je to trebalo.
Morat cu potraziti staru verziju na cdu kaj je dosao s laptopom.

Webcam ti je vjerovatno obicni 2mpx, ja koristim na skypu, sasvim ok se vidi.
HDMI radi bolje i brze nego na prijasnjoj toshibi, cim spojim hdmijem laptop s plazmom odmah se zvuk prebaci na zvuk tv-a, a iskljuci se zvuk u laptopu, makar vec bio u filmu ! odlicni..na toshibi sam uvijek morao rucno ici u postavke zvuka i prebacit s laptopa na tv-doduse radilo se o visti

Moj model ima dvije graficke kolko sam skuzio, integriranu i nvidia optimus mx520 posebnu.E ta nvidia je prilicno ljeni stvor, ja se ne sjecam kad je ona zadnji put radila.
Gotovo sve graficki osim samih igrica, koje ne igram , se odvija preko integrirane grafike.

Zadnje izmijenjeno od: Hrvoje xyz. 16.12.2012. u 23:06.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote