View Single Post
Staro 21.03.2011., 16:55   #85
Exxar
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Poštovanje, treba mi novi laptop u ovoj cjenovnoj kategoriji.

Treba mi zamjena za desktop dakle da se mogu podnošljivo igrat narednih godina, vrlo važna mi je dobra kvaliteta izrade da mi se npr. ne počne pregrijavat do shutdowna bez vanjskog hlađenja par mjeseci nakon isteka garancije, da ne pukne jedna od baglama koja drži monitor i da ne ode dovraga utor za kabel od struje (da, sve te stvari su mi se dogodile na trenutnom lapu). Preferiram Lenovo, naravno ako imaju nekaj kvalitetno trenutno. Intel/AMD proc nije bitno, no prilično snažno preferiram GeForce grafulje (jer nijedna od igara koje su mi ikad bile vazne nisu imale problema s njima, dok jesu s Radeonima). Trajanje baterije u potpunosti nebitno kao i buka koju stvara. Kut gledanja i veličina monitora isto nebitni, dapače preferiram one sa manjim kutom gledanja jer ne volim da mi se ljudi naviruju i sklon sam non-widescreen formatu.

Vidim ovdje na zadnjoj stranici da se Lenovo Y560 spominje kao nešto što bi odgovaralo ovom opisu (osim što ima Radeona, ali hej, ak je ostatak kompa imba...), no kakva je njegova kvaliteta izrade? EDIT: Pročitah recenziju koja je linkana negdje gore, izgleda da je kućište loše. Vjerojatno onda neki drugi komp tražim.

Hvala na bilo kakvome prijedlogu.

Zadnje izmijenjeno od: Exxar. 21.03.2011. u 17:38.
Exxar je offline   Reply With Quote