View Single Post
Staro 30.10.2018., 11:58   #39
Nulum
Premium
Moj komp
 
Nulum's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Split
Postovi: 229
Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje.

Prije svega da napomenem da se jako slabo kužim u pojačala, receivere i zvučnike ali mogu razaznat lošu kvalitetu zvuka

Situacija je slijedeća.
Sve filmove i muziku trenutno puštam s kompa na neke shit zvučnike od logitecha X-230 2.1 ili slušalice ako sjedim za kompom. Tražim receiver koji ću za god. dana kada preselim na drugu adresu prenijeti u stan u kojem bi si slozio nekakvo kucno kino, nekakav 7.1 sistem.

Do tada bi na taj receiver spojio slušalice i te 2.1 Zvučnike ili bi možda čak kupio npr jedan centralni koji bi preselio na novu adresu kada za to dodje vrijeme.

Budući da stvarno nemam iskustva sa receiverima niti sam isti ikad koristio neznam šta da gledam, i kako da suzim izbor.

Volio bi uzet nesto dobro da sam miran dok ne crkne, a ne da mi se dogoodi za god dana da de podrzava neki novi format i onda opet moram kupovat novi receiver.

Sto se tiče cijene nebi sad potrošio 15.000,00kn al opet mislim da se do 1.000€ moze nac nesto kvalitetno, mozda se i varam neznam, ponavaljam nisam upućen, zato i trazim pomoc.


Hvala puno
Nulum je offline   Reply With Quote