View Single Post
Staro 23.06.2013., 00:07   #100
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Dečki, samo polako. Neka prvo vidi preko veze da li što može napraviti. Ako to ne ide, onda na pristojan način, doći tamo, pozvati servisera i na civiliziran način pokušati s njime razgovarati, i utvrditi kako je uopće moguće savinuti matičnu unutar tog kućišta. Pokazati možda koliko puno ljudi ima na netu s takvim problemima, reći čovjeku neka pogleda mob, da je pažen, bla bla bla...
Ako to ne upali, onda ga je po meni nahebao. Jer drugog izlaza nema. Može se žaliti DI, ali koliko ja imam iskustva, uvijek je "teža" riječ servisera i certificirane osobe od običnog korisnika, iako se zna desiti da i obični korisnici nekad više znaju od tih certificiranih koji su prošli neki tečaj i nisu baš puno na njemu naučili.
Ove spike da bi netko doša u servis, pa dizao galamu, pa fizički nasrnuo na servisera, ne bi nikako dobro prošlo po njega, jer bi vrlo brzo došla policija i dalje scenarij znamo. Ili je serviser 2 metra i 120 kila, još bi i gore prošao...
Tako da prvo kolega proba potegnuti veze, pa ako ne ide neka proba na pristojan način. Uvijek pristojan i civiliziran pristup daje više rezultata neko bahat i nasilnički način. Nije pravilo, ali većinom tako jest. Sretno!
alengrosevic je offline   Reply With Quote