Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 20.04.2011., 18:17   #25
Crazy Shale
Premium
Moj komp
 
Crazy Shale's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Nakon što sam ovdje vidio temu prije par dana o tim E-cigaretama te nakon proučavanjana po forumima o E-cigaretama odlučio se i ja na taj potez. Naručio sam probnu cigaretu za 180kn .
Dakle dobije se model Evolution , 6 refilla, kutija koja je ujedno i punjac za bateriju , mali platneni etui za cigaretu , 10ml Tobbaco arome , uputstva .
Prvih par udisaja bilo mi je cudno , nekako slabo kao da pusim superlight . Sto se tice okusa on je nekako slatkast (to je do te tobacco arome pretpostavljam) , cudan za prvi put ali nakon 7 sati naviknuo sam se na okus , velicinu , tezinu e-cigarete . Inace pušim kutiju , kutiju i pol dnevno plavog waltera 10 tak godina , danas sam zapalio samo jednu pravu cigaretu iz razloga sto mi se baterija puni ^^. I mogu vam rec iskreno da kad sam zapalio pravu nakon ove da me glava lagano zaboljela te mi nikako nije sjela , stovise lagano mi se i gadila . Sto se daljnjih planova tice vidjet cu kako ce bit nakon sto se ova potrosi , ali mislim da cu totalno prec na njih .
__________________
Prodajem BEŽIČNI KABEL na metre!!!

Zadnje izmijenjeno od: Crazy Shale. 20.04.2011. u 18:29.
Crazy Shale je offline   Reply With Quote