View Single Post
Staro 21.12.2010., 23:08   #959
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Old Iggy, griješiš glede zamjene artikla bez ambalaže. Znam da HP ne prima nepotpune artikle (bez cd-a, bundle-a, bla bla bla). Ako si nešto bacio, ne gine ti servis. Misli ti što hoćeš i pričaj što hoćeš, al ja sam to več nekoliko puta doživio. Glede opaske "kriminalom rješavat probleme", nije pitanje hoće li se to desiti, nego KADA i TKO će to napraviti, jer to je neizbježno kad netko radi sranja. Uvijek postoji još luđa budala od bilo koje, koja šeta ovom našom Zemljom.
To da li je netko budala ili nije nije pokriveno zakonom. No zakonom su pokriveni odnosi između potrošača i kupca.

Ako želiš vratiti artikal zbog nedostatka, ambalaža je nebitna.

Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Dopusti jedan hipotetski primjer. Recimo da ja želim kupit još jednog radeona. Dođem u protis i ponesem svoj komp (inače ponesem komp kad kupujem nešto skupo, neće me nitko je**t u mozak). Stavim novog u komp i ne radi. Šta sad?? Uredno sam provjerio artikl i pronašao nedostatak: NE RADI. Jel i sad trebam čekat servis ili se pokupit i otić, dok ne napravim neku pizdariju? Zaboravio sam napomenuti: nema boga da im platim dok ne isprobam, kad su takvi. U drugim trgovinama (ne ću opet reklamirat) kupiš, odeš doma, isprobaš, ne radi, vratiš se, dobiš novo i sve pet. Objasni mi, molim te, što bih trebao raditi u trenutku spoznaje (u protisovom prostoru) da grafa ne radi? Jel su mi dužni dati novu ili šta?
Ako si to probao u trgovini, ne kupiš i gotovo.

Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Pa nismo na pijacu/buvljaku/šta-god da mi prodaju mačka u vreći i onda se vade na zakon. Kriminal nije kad nekom nabiješ nevaljalu grafu u dupe, to je privremena neuračunljivost izazvana teškim pritiscima i povredom ličnosti . (sam da sad ne dobijem ban zbog 2 smiley-a)
To te ne vadi od odgovornosti.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote