View Single Post
Staro 20.12.2010., 18:36   #933
GLAVATAR
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
kao sta sam vec napisao, sve reklamacije koje se vrate idu na servis bez iznimaka, nema veze da li imamo na stanju ili ne, ako servis potvrdi da je neispravno i u jamstvu onda ce poslati novi uredaj kojeg cemo zamjeniti ili ce popraviti isti, mi u trgovini ne popravljamo i ne mijenjamo, to radi iskljucivo servis, prije smo radili zamjenu u trgovini kada netko nesto donese pa smo onda to nosili na servis ali nekoliko puta smo uhvatili ljude da varaju te smo prestali sa tom praksom, od sada cim nesto izade iz trgovine kada se vrati ide na servis makar proslo 5 min ili 5 mjeseci



ma covječe božiji nemate vi šta tu određivati da li hoćete ili nećete zamijeniti neispravne komponente, po zakonu ste dužni novo zamijeniti novim, koji crni servis i kupac ima pravo na povrat novca ako se u međuvremenu samo predomisli (mislim da je rok tjedan dana za tako nesto, nisam siguran, roba mora biti nekorištena - ajde me sad opet pitajte na koji zakon mislim, pa da napravimo još koji krug ponavljanja već rečenog) stalno tupite po svome, citirajte zakon koji potvrđuje ono što pričate, svaki citat zakona na ovom forumu govori protiv vas.......ovo je ko da se raspravljam sa zidom

kako ste uhvatili ljude da varaju? zamijenili ste robu u trgovini i onda su u servisu rekli da je stvarno neispravna ili je mozda neko išao vratiti ispravnu stvar? ono iz gušta da gubi vrijeme i mlati noge bez veze
ajde molim te......sa svakim novim postom se blamirate sve više i više
GLAVATAR je offline   Reply With Quote